Strategický outsourcing

Outsourcing s cieľom zlepšenia podpory
obchodných procesov a činností.

Podrobnosti o službe

Čo je outsourcing infraštruktúry a hosting?

Je to správa vašich aplikácií a systémov informačných technológií (IT). Vytvoríte strategické partnerstvo so spoločnosťou IBM, aby vám spravovala a prevádzkovala aplikácie a IT systémy, na základe vzájomne výhodnej zmluvy. Zmluva o outsourcingu môže obsahovať prevod zamestnancov IT a aktív IT na spoločnosť IBM. IBM poskytne záruky ohľadom úrovne služieb, aby ste mali istotu, že kvalita služby bude dosiahnutá a meraná.

Fakty o prínosoch outsourcingu

IBM pokračuje v skúmaní toho ako si spoločnosti, zainteresované v outsourcingu informačných technológií (IT), uvedomujú zlepšenie svojej finančnej efektivity a výkonnosti.

Aby spoločnosť IBM pomohla lídrom spoločností lepšie pochopiť prínosy outsourcingu -- a aby získali informácie ako môžu z outsourcingu IT profitovať -- pokračuje v zverejňovaní voľne dostupných a stiahnuteľných správ o vedúcich riadiacich pracovníkoch, videí a prípadových štúdií klientov.

Zaregistrujte sa na odber webových informačných kanálov RSS (US), aby ste mali informácie o budúcich štúdiách a správach o prínosoch outsourcingu, hneď ako budú k dispozícii.

Čo je e-business Hosting?

IBM e-business Hosting dnes prináša potrebnú spoľahlivosť, dostupnosť a odborné znalosti, a takisto flexibilitu zmien v priebehu vášho rastu - a to všetko bez veľkých investícií. Máme riešenia pre e-business všetkých veľkostí a zameraní, aby sme vás udržali stále v plnej prevádzke.

Aká hodnota sa vytvorí pre zákazníka?

Prečo IBM?

IBM je priekopníkom v odvetví a má bohaté a rozsiahle skúsenosti. Spoločnosť IBM je uznávaná za vytváranie príležitostí na kariérny postup pre zákazníkových IT zamestnancov. Vieme, čo obnáša úloha strategického partnera - prinášame inovatívne myšlienky a proaktívne pristupujeme k obchodnej a IT stratégii nášho klienta. Máme jednu z najefektívnejčích globálnych infraštruktúr, ktorá viedla k úsporám, ktorú odovydávame našim zákazníkom. Okrem toho sme vytvorili a využívame špičkové metódy, nástroje, procesy a duševný kapitál na poskytovanie služieb na vysokej úrovni. Naši IT profesionáli a naša schopnosť využívať výhody duševného kapitálu nás doviedla k jednej z najrešpektovanejších skupín v celom odvetví informačných technológií.

Viac informácií

Interaktívny kanál CIO (US)

Ako to zvláda vaša IT organizácia? (US)

IBM Global Business Services

Global Process Services (US)

Súvisiace materiály

Vyhľadajte si štúdie, referáty a rešerše o tejto téme

UPOZORNENIE: Vo Vašom prehliadači nemáte povolený JavaScript. SSI informácie sú dostupné len keď je JavaScript povolený.

Sme tu preto, aby sme vám pomohli

Získajte odpovede ktoré potrebujete.

IBM Slovensko na Facebooku

fIBM prináša komplexné, inovatívne a profesionálne riešenia a služby v oblasti IT svojim zákazníkom po celom svete.

Služby a riešenia v oblasti IT