IBM Enhanced Technical Support (ETS)

Support for komplekse IT-miljøer

Vi blir mer og mer avhengig av IT. Nye funksjoner og bedre service er hva som ønskes, men budsjettrammene er ofte begrensede og ulike samarbeidsmodeller øker trykket på infrastrukturen. Er ditt selskap’s IT-infrastruktur klar for "on demand"?

Hovedfunksjoner

Bedre support med ETS (Enhanced Technical Support)

Med ETS får du tillgang till IBMs ekspertise. Målet er at kundens problem skal kunne løses raskere:

Enhanced Technical SupportEnhanced Technical Support

Vi kan hjelpe deg med følgende:

Disse fordelene får du:

IBM Enhanced Technical Support inneholder :

Kontaktpersoner

Knut Stenbeck
Sales Manager
Mob: 922 62 493922 62 493
Mail:knut.stenbeck@no.ibm.com

Tore Paulsen
Advisory System Services Representative
Mob: 922 65 942922 65 942
Mail:tore.paulsen@no.ibm.com

MTS Sales :
Berit Solli,
berit.solli@no.ibm.com
Mob: 47 982 04 87647 982 04 876

Bjørn Ranøyen,
bjorn@no.ibm.com
Mob : 47 934 66 69947 934 66 699

Ib Jørgensen,
IB@no.ibm.com
Mob : 47 924 00 08347 924 00 083

Telesales Dublin:
Dawn Bakke,
BAKKE@ie.ibm.com

Roar Nyheim,
ronyheim@ie.ibm.com

ETS, Front End ansvarlig(FE):
Espen Gjertsen,
ESPENG@no.ibm.com