2011. gada globālais mārketinga
direktoru pētījums

IBM C-suite pētījumsReģistrējieties iepriekš, lai saņemtu informatīvo materiālu (US)

Apskats

Kādas ir galvenās mūsdienu tendences, kas ietekmē mārketingu un var mainīt šo nozari? Kā mārketinga vadītāji reaģē uz sociālās saziņas līdzekļu ietekmes palielināšanos, lielapjoma datu pieaugumu, kā arī arvien kompetentāku klientu augošajām prasībām? Kā viņi spēj pielāgoties digitālajam laikmetam, kas maina cilvēciskās saziņas veidu?

Lai to uzzinātu, IBM aptaujāja mārketinga direktorus (Chief Marketing Officer — CMO) visā pasaulē. Mēs detalizēti un personiski intervējām vairāk nekā 1700 dažāda lieluma uzņēmumu CMO, kas pārstāvēja plašu nozaru un reģionu spektru.

Par saviem atklājumiem sabiedrību informēsim IBM CMO pētījuma publikācijā, kas nāks klajā 2011. gada oktobrī. Šis ir līdz šim plašākais nozares pētījums, kas kļūs par jaunāko papildinājumu IBM augstākā līmeņa vadītāju publicēto aptauju sērijā.

Reģistrējieties, lai informāciju par pētījumu saņemtu tā atklāšanas dienā un būtu viens no pirmajiem, kas uzzinās par uzdevumiem un iespējām, ar ko mūsdienās jārēķinās mārketinga direktoriem, kā arī par to, kā viņi reaģē dažādās atbilstošās situācijās.