Zákaznicky orientované ICT služby

Jestliže vaše obchodní činnost vyžaduje, aby vaši zaměstnanci a zákazníci měli spolehlivý přístup k datům, aplikacím, ICT službám a podpoře bez ohledu na systémy, lokaci a čas, je problematické toho dosáhnout?

Přehled

Potřebujete takové ICT prostředí, které pomůže zvýšit Vaši produktivitu a obchodní růst?

Neustálé změny ICT prostředí, transformace myšlení směrem od systémů k ICT službám pro koncového zákazníka a také potřeba dostat pod kontrolu a řídit informatiku optimálním způsobem - tyto faktory mohou představovat trvalou výzvu. Musíte respektovat požadavky na dodávku informačních služeb, zároveň vyvažovat náklady na jejich produkci, bezpečnost a spokojenost zákazníka. Současná exploze uživatelských technologií tuto výzvu umocňuje a může přinášet řadu problémů, včetně následujících :

Všechny tyto individuální problémy mohou komplikovat vaši snahu optimalizovat prostředí od back-end systémů až po stanice koncových uživatelů. Když se pak nakupí, mají potenciál vážně ovlivnit produktivitu a spokojenost spotřebitele ICT služeb tj. vašeho koncového uživatele či zákazníka.

IBM chápe vaši potřebu tyto výzvy aktivně překonávat a redukovat tak náklady, zvyšovat produktivitu a vkonečném součtu tak dosáhnout celkového pozitivního vlivu. Proto jsme také vytvořili portfolio "customer oriented" služeb, abychom vám jejich prostřednictvím pomohli tyto konstruktivní cíle realizovat.

IBM služby v této oblasti přicházejí skomplexní a integrovanou nabídkou osvědčených řešení, kterou lze upravit na míru dle potřeb vaší organizace. Zahrnují široké spektrum od monitoringu, dohledu a správy ICT technologií, přes ICT služby, ITIL až po pracoviště zákaznické podpory Service Desk a správu koncových stanic či periferií. IBM služby pro koncového uživatele rovněž podporují rozšíření o další technologie.

Možné výhody:

Náš globální, ucelený model nám umožňuje poskytovat konzistentní, opakovaně využitelné a vysoce kvalitní služby a produkty, jež svou hodnotu a životaschopnost prokázaly v back-end i front-end prostředích stovek klientů. Můžeme vás těmito jedinečnými a současně standardními řešeními vybavit, tedy pomoci vám optimalizovat vaše ICT prostředí nejen z pohledu informatiky, ale také z pohledu Vašeho koncového uživatele. Cílem je dosáhnout následujících přínosů:

Služby

Jsme tu, abychom vám pomohli

Jednoduše nakupujte nebo získejte bližší informace.

Stáhněte si