Služby technické podpory

Chcete se zaměřit na klíčové oblasti místo na podporu HW a SW? Potřebujete systém 24x7? Přejete si jediný servisní kontakt a/nebo ucelené hardwarové řešení včetně uživatelské podpory a podpory produktů od více dodavatelů? Potřebujete omezit rizika prostřednictvím zkvalitnění služeb?

Přehled

Service details

Rozvoj výkonnosti a dostupnosti v komplexních IT prostředích.

Zajištění vysoké míry systémové dostupnosti nadále představuje pro mnohé společnosti klíčovou výzvu. Hlavním důvodem tohoto stavu je, že stále složitější architektura systémů velmi komplikuje fungování takových systémů na vysoké a zároveň stabilní úrovni dostupnosti.

IBM vám může pomoci se s;touto výzvou vypořádat prostřednictvím nabízené sady služeb nazvané „Infrastructure Support Services". Infrastructure Support Services kombinuje technickou podporu pro IBM produkty a vybrané non IBM HW a SW produkty a přináší následující principy podpory:

Prostřednictvím našeho konceptu standardizovaných služeb a uceleného modelu řízení vám pomůžeme najít na míru šité řešení splňující vaše obchodní požadavky tím nejefektivnějším způsobem.


Možné výhody:

Služby

Jsme tu, abychom vám pomohli

Jednoduše nakupujte nebo získejte bližší informace.

Stáhněte si

Co nabízíme

  • Managed technical support

    Než abyste nesli na svých bedrech břemeno správy podpory s několika různými dodavateli, můžete využít služeb IBM jakožto centrálního bodu zodpovědnosti za správu hardware a software ve vašem heterogenním datovém centru s využitím IBM Managed Support Services.