Služby Site and Facilities

Od strategie až do fáze připravenosti k
nastěhování - pomůžeme vám s
plánováním, návrhem a vybudováním
vašeho datového centra připraveného
pro růst

Plánování, návrh a budování flexibilních a cenově dostupných datových center a zařízení

Příležitosti k implementaci datových center, které optimalizují dostupnost, rozšiřitelnost, schopnost zotavení a agility (při současném snížení rizika cenově dostupným a časově nenáročným způsobem) po celou dobu životního cyklu datového centra.

Poptávka po IT službách prudce roste. A udržovat krok s tempem této poptávky je možná těžší, než si myslíte. Je třeba poskytovat podporu pro růst aplikací, pro nové technologie a výpočetní modely a současně plnit rostoucí poptávku po dostupnosti a řešit rozpočtová omezení v oblasti investic a provozu. IBM pomáhá reagovat na tuto poptávku prostřednictvím služeb Site and Facilities pro datová centra. Dokážeme naplánovat optimalizaci vašich datových center - ať již potřebujete pomoci se zásadními změnami ve vašich stávajících centrech nebo s přípravou umožňující rychle implementovat nová zařízení.

Co nabízíme

Data Center Design - IT facilities assessment, design, and construction services

Navrhněte své datové centrum s ohledem na budoucnost - ať už ho navyšujete nebo budujete od základů, obezřetné plánování a realizace jsou klíčem k minimalizaci rizik a nákladů

Služby v oblasti konsolidace vybavení IT a stěhování

Využijte možnosti vyvinout strategii datových středisek, jež bude optimalizovat dostupnost, rozšiřitelnost, obnovitelnost, flexibilitu a současně bude minimalizovat rizika během konsolidace datových středisek.

Strategické služby pro datová centra a zařízení

Uplatněte takový přístup k datovému centru, který optimalizuje dostupnost, rozšiřitelnost, schopnost zotavení a agilitu, a to při minimálním možném riziku.

Související zdroje

Přečtěte si studie, dokumenty a stručné výtahy na toto téma

NOTE: JavaScript is disabled in your browser. SSI information is only available when JavaScript is enabled.

Jsme tu, abychom vám pomohli

Jednoduše nakupujte nebo získejte bližší informace.

Stáhněte si