Serverové služby

Vybudujte, optimalizujte a spravujte flexibilní serverovou
infrastrukturu pomocí našich serverových služeb

Využijte naše serverové služby k vybudování, optimalizaci a správě flexibilní serverové infrastruktury

Požadavky na obchod a IT dosud nikdy nerostly tak rychle. Vaše organizace potřebuje akceschopné výpočetní prostředí, které se dokáže přizpůsobovat neustálým obchodním změnám. Serverové služby IBM Server Services jsou nastaveny tak, abyste dokázali své výpočetní prostředí optimalizovat. Prostřednictvím optimalizované infrastruktury dokážete lépe řešit obchodní a provozní cíle, stejně tak jako požadavky na produktové inovace. Služby IBM Server Services mohou vaší organizaci pomoci urychlit zavádění technologií ke zvýšení produktivity, snížení celkových nákladů vlastnictví a efektivnějšímu plnění zákonných požadavků. A díky nabídce odborných znalostí specialistů na servery se vaši vlastní pracovníci mohou soustředit na jiné klíčové priority.

Jak vám můžeme pomoci?

 • Optimize, virtualize and enable cloud

  Optimalizace, virtualizace a zajištění cloudu

  Pomáháme vám využít výhod špičkových serverových a cloudových technologií, abyste zvýšili využití svých systémů, zjednodušili IT infrastrukturu, a tak optimalizovali výkon, snížili náklady a zlepšili schopnost přizpůsobit se v zájmu dalšího obchodního růstu.

 • Manage and take control of your server environment more effectively

  Zlepšete efektivitu správy a řízení svého serverového prostředí

  Poskytujeme dovednosti, odborné znalosti, procesy, nástroje a metodologie nezbytné pro podporu optimalizace správy vašeho serverového prostředí - to vše bez výrazných vstupních investic.

 • Build a robust server environment

  Vybudujte si spolehlivé serverové prostředí

  Pro servery IBM a serverové produkty jiných dodavatelů. IBM vám pomáhá zkrátit dobu potřebnou k plánování, implementaci a nasazení nových serverů a softwaru, abyste urychlili zavádění nových technologií a zvýšili kvalitu služeb poskytovaných koncovým uživatelům.

Co nabízíme

Strategy and planning for server infrastructure optimization

Server Optimization and Integration Services - server consolidation

Server consolidation services společnosti IBM pomáhají organizacím zhodnotit, navrhnout, implementovat, migrovat na a spravovat IT infrastrukturu, která požaduje méně serverů - čímž pomáhá redukovat výdaje na hardware, software, údržbu, administraci a energii.

Server optimization and integration services

Server Optimization and Integration Services - VMware server virtualization

Vydejte se po systematické cestě k realizaci výhod virtualizace x86 serverů, jakými jsou například větší prostor pro inovace, snížené náklady, zvýšená flexibilita a lepší dostupnost, odolnost a výkon systémů

Související zdroje

Přečtěte si studie, dokumenty a stručné výtahy na toto téma

NOTE: JavaScript is disabled in your browser. SSI information is only available when JavaScript is enabled.

Jsme tu, abychom vám pomohli

Jednoduše nakupujte nebo získejte bližší informace.

Stáhněte si