Middleware

Potřebujete pro obchod propojení různorodých aplikací a systémů? Rozjíždíte SOA projekt? Implementovali jste aplikační služby? Bují vám náklady na infrastrukturu rychleji než obchody? Jste spokojeni se správou systémů a procesů? Potřebujete specifické aplikace pro jejich podporu?

Detaily služby

Service details

Optimalizujte, virtualizujte a inovujte

Současné komerční společnosti, ale i organizace státní správy stojí tváří v tvář výzvě optimalizovat svá IT prostředí a současně nacházet způsoby inovace obchodních procesů a zkvalitnění operací. Je to jako seřizování motoru a vyměňování pneumatik během závodu. Je potřeba zkušenost, odbornost a preciznost a, co je možná nejdůležitější, ty správné nástroje. Middlewarové služby od IBM nabízejí dokonalé nástroje k optimalizaci IT infrastruktury a výkonů na poli komerční nebo správní činnosti, se zaměřením na pomoc klientům úspěšně navrhnout, implementovat a udržovat middlewarové služby takovým způsobem, který napomůže dosažení obchodních cílů či správních činností.

Middlewarové služby pomáhají organizacím vybavovat IT charakteristikami obchodní činnosti, a to díky hladké integraci aplikací do infrastruktury. Tato integrace klientům umožňuje optimalizovat IT prostředí, snížit náklady, generovat vyšší návratnost investic při investicích do IT a vytěžit větší obchodní hodnotu a objem inovací z IT. IBM přináší designové, implementační a managerské služby pro klíčové elementy middlewarové infrastruktury. Tyto služby mohou pomoci nalézt odpovědi na následující otázky:

Možné výhody:

Služby

Související zdroje

Přečtěte si studie, dokumenty a stručné výtahy na toto téma

NOTE: JavaScript is disabled in your browser. SSI information is only available when JavaScript is enabled.

Jsme tu, abychom vám pomohli

Jednoduše nakupujte nebo získejte bližší informace.

Featured download

Stáhněte si